Brand

Школа дресирування собак

Навчимо знаходити спільну мову з Вашим вихованцем

Слухатися, охороняти, бути вихованим або отримувати медалі на змаганнях - досягнемо бажаного результату професійно і з любов'ю. Індивідуальний підхід до кожного вихованця.

ЗАПИСАТИСЬ НА УРОК ТА ОТРИМАТИ ПОДАРУНОК ДЛЯ СВОГО УЛЮБЛЕНЦЯ

Залишилося всього: 5 подарунків

Наші послуги

image forward 1

Професійне
дресирування собак

image forward 2

Групові та
індивідуальні
заняття

image forward 3

Корекція поведінки
собак та її
соціальна адаптація

image forward 4

Підготовка собак
по спільному курсу
дресирування

image forward 5

Собака в місті

image forward 6

Підготовка собак
по спецкурсам

image forward 7

Підготовка
до виставок

image forward 8

Підготовка по
програмі МВС

Галерея

 • Перерізання стрічки

  icon Команда "Лежати"

 • Перерізання стрічки

  icon Зимові прогулянки

 • Перерізання стрічки

  icon Перед тренуванням

 • Перерізання стрічки

  icon Активне тренування

 • Перерізання стрічки

  icon Відпочинок зимою

 • Перерізання стрічки

  icon Собаки взимку

 • Перерізання стрічки

  icon ТБ на відкритті

 • Перерізання стрічки

  icon Гості на майданчику

 • Перерізання стрічки

  icon Відкриття школи

 • Перерізання стрічки

  icon Перерізання стрічки

Новини

photo

Дресирування собак: як і навіщо вчити собаку хорошим манерам

Ненавчений пес з часом покаже характер. Роздерті речі, погризені черевики й дроти у будинку – деякі наслідки відсутності виховання. Кожен господар, якому не байдужий його вихованець розуміє: власник тварини відповідає за три речі – харчування, здоров’я і поведінку домашнього улюбленця. Крім їжі, кожна собака має потребу у вихованні. Щоб правильно натренувати тварину можуть знадобитися послуги кінолога, людини, що займається дресируванням собак. Але є і такі команди, які можна вчити самостійно вдома.

Детальніше
Дрессировка немецких овчарок

Особливості дресирування собак: німецька вівчарка

Всім відома фраза французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері “Ми відповідаємо за тих, кого приручили”. Дійсно, якщо людина прийняла рішення завести домашнього улюбленця, вона повинна піклуватися про його здоров’я і благополуччя. Вона також повинна розуміти, що взяти до себе в будинок вихованця – це в першу чергу взяти на себе відповідальність за виховання тварини, особливо, якщо […]

Детальніше
дрессировка щенка таксы

Дресирування такси

Карликова такса хоч і крихітна собака, але відзначається неймовірною безстрашністю. У цієї породи добре розвинені мисливські інстинкти. Її сміливо можна брати на полювання, вона не пропустить нікого, хто потрапить в її поле зору. Вихованець потребує активних та веселих господарів, оскільки дуже любить ігри та прогулянки. Подорослішавши, такса стає більш спокійною та милою. Порода собак такса […]

Детальніше

Найпоширеніші запитання

Дресирувати цуценя можна з двох-тримісячного віку. Рекомендується починати навчання з забороняючих команд, знайомства з повідцем і нашийником, позначення місця в будинку для вихованця, звикання до клички. Однак не забувайте, що нервова система цуценя лише тільки формується. Також в цьому віці найкраще розпочати загальний курс дресирування.

Будь-яка порода собак придатна до навчання. У своїй роботі ми перш за все орієнтуємося на індивідуальні характеристики собаки, такі як загальний стан здоров’я, особливості нервової системи, порода, вік, характер, звички. Також велике значення мають Ваші побажання.

Тривалість курсу дресирування індивідуальна для кожного вихованця і залежить від його індивідуальних особливостей, а також від наполегливості та терплячості господаря. Мінімальний термін навчання за загальним курсом команд зазвичай становить 1 місяць.

Такі заняття можливі, але хочемо акцентувати увагу, що у нас створена спеціальна площадка для дресирування. Тому краще заняття проводити на спеціальній для цього території.

Існують такі підходи до дресирування: смокозаохочувальний, механічний, контрастний, ігровий, наслідувальний і метод наштовхування, а також їх комбінування. Залежно від особливостей психіки і фізичного стану ми підберемо найбільш прийнятний для Вашого улюбленця метод навчання.

Ми можемо займатися, як індивідуально, так і групами. Все залежить від Вашого побажання.

Після закінчення навчання ми видаємо внутрішні свідоцтва про проходження курсу в нашій школі “Форвард”. Також надаємо послуги з підготовки до іспиту КСУ.

Заняття краще проводити на свіжому повітрі – так Ваш вихованець зможе задовольнити потребу в фізичному навантаженні. Бажано займатися в спеціально відведених для вигулу місцях. Навчання в нашій школі проводиться як на відкритій місцевості, так і на майданчику, обладнаному тренажерами і спортивними снарядами для дресирування собак.

Собака проходить навчання спільно з господарем під контролем інструктора. Таким чином Ви зможете закріплювати пройдений матеріал і самостійно коригувати поведінку вихованця і після курсу занять.

Відгуки клієнтів

Павло і Джек

Порадив мій товариш цю школу для дресирування собак. Ходжу з Джеком вже протягом 2-х місяців. Сподобався майданчик для дресирування з перешкодами.

Віка та Герда

Моя Герда дуже лінива і неслухняна дівчинка. Завдяки кінологові Валерію через місяць навчання навчилися хорошим манерам і новим командам. Спасибі вам за все!

Дар’я та Цар

Були на відкритті школи Форвард. Отримали смачні подарунки. Нам все сподобалося, організатори молодці!

Ніна та Джессі

Вже побували на 2-х заняттях з Джессі. Дуже добре і пізнавально проводять уроки. За цей час Джессі навчилася долати складні перешкоди.

Дар’я та Цар

Нарешті дресирування собак доступне в Хмельницькому! Чекаємо з моїм рудим відкриття школи та перші уроки.