Повернутися

Десять важливих причин для того, аби завести собаку

Чому варто завести собакуЧи знайомий вам стан апатії і втоми після важкого робочого дня? Приходиш додому, увесь світ немилий, хочеться швидше впасти і заснути. Але чомусь починаєш займатися усілякими нісенітницями: інтернет-серфінгом, переглядом телепередач чи роликів на Ютубі. Якщо ж у сім’ї є діти — необхідно перевірити домашнє завдання, розібратися зі шкільними проблемами. Найцікавіше полягає у тому, що сам розумієш: сходити в спортзал або на прогулянку з дитиною було б набагато корисніше, але… Сидіти на дивані якось простіше і звичніше. Чи то не вистачає мотивації, чи то настрою. Так ось, якщо все це вам до болю знайоме — заведіть собаку. Відразу і мотивація з’явиться, і можливості «відмазатися» від вечірньої прогулянки не буде. А щоб ви могли перед таким важливим кроком оцінити усі принади входження до клубу собачників, ми підготували короткий перелік з 10-ти причин для придбання песика.

1. Першу причину ми вже частково озвучили: прогулянки і заняття спортом. Спорт, звичайно, буде у вас специфічний — наприклад, біг за дворовими котами, ігри з відніманням палиці або м’ячика. Але зате регулярний, щоденний і по 2 рази на добу мінімум.

2. Позитив від спілкування з улюбленцем. Хто, як не чотирилапий друг здатний подарувати усмішку у будь-якій, навіть найскрутнішій ситуації? Мила мордочка вихованця, всюдисущий ніс і нескінченні витівки піднімуть настрій навіть найсумнішому песимістові.

3. Нові знайомства. Так-так, знайомства з такими ж собачниками, як і ви. Можливо, вам також захочеться відвідати місцевий клуб для собак і їхніх господарів. Там ви точно знайдете нових друзів.

4. Почуття відповідальності. Якщо чистку акваріума можна відтягнути на тиждень-два, то обійтися без ранкової прогулянки з собакою не вийде. Вихованець буде наполегливо звати вас на вулицю для вирішення «важливих» справ. А ще кожен вечір доведеться думати не тільки про вечерю для себе і домочадців, але й про собачі харчі.

5. Моральна підтримка. У кожного трапляються в житті неприємні і конфліктні ситуації. Переносити все це в собі досить нелегко. Якщо ви зважитеся завести собаку, то отримаєте товариша, який вас завжди уважно вислухає і ніколи не розкритикує. Ну і природно, нікому не видасть ваш секрет.

6. Здатність прискорювати процес одужання. По-перше, власники собак багато і активно гуляють — тому вони мало хворіють. По-друге, думка про бідну тваринку, яка вже декілька днів не може без господаря повноцінно гратися і бігати, буде стимулювати вас швидше стати на ноги.

7. Собака стане вашим вірним захисником. Навіть якщо це пекінес або той-тер’єр. Хоча у цьому випадку — скоріше вашою вірною сигналізацією.

8. Цуцик — найкращий друг для дитини. Якщо у вашій родині є діти, то, по-перше, пес допоможе дисциплінувати малюка і привчити його до почуття відповідальності. А по-друге, проблема дозвілля за комп’ютером, яка набирає обертів у сьогоднішніх реаліях, вас не потурбує. Головне, навчитися оперативно прати і ремонтувати одяг, пошкоджений під час активних ігор.

9. Тепер ви не будете їздити у відрядження. Ну або хоча б спробуєте нікуди не відлучатися більш ніж на один день. Адже вас чекають вдома, без вас не можуть, нудьгують і гавкають, турбуючи при цьому сусідів.

10. Ви почнете економити на візитах гостей і на походах в ресторани. Який ресторан, якщо треба відвідати клуб для собак з ігровим майданчиком? Звичайно ж, вибір тепер стане очевидним. А гості відпадуть самі собою. Залишаться тільки такі ж собачники, як і ви.

Звичайно, всі вищевказані причини частково жартівливі. Завести собаку однозначно варто, але тільки тоді, коли ви готові забезпечити вихованцеві належний догляд і увагу. Відданий друг подарує чимало хвилин радості. А якщо ви все ще перебуваєте в роздумах щодо вибору породи — рекомендуємо ознайомитися з нашими порадами щодо придбання собаки. У процесі виховання пса також не зашкодить звернутися до професійного кінолога. Фахівці школи дресирування Дог Форвард у місті Хмельницькому допоможуть вам навчити вихованця доброї поведінки та виконання різних команд. Звертайтеся, ми завжди раді новим учням.