Повернутися

Дресирування такси

karlikovaya-taksa

Карликова такса хоч і крихітна собака, але відзначається неймовірною безстрашністю. У цієї породи добре розвинені мисливські інстинкти. Її сміливо можна брати на полювання, вона не пропустить нікого, хто потрапить в її поле зору. Вихованець потребує активних та веселих господарів, оскільки дуже любить ігри та прогулянки. Подорослішавши, такса стає більш спокійною та милою.

Порода собак такса володіє живим та гострим розумом. Як і багатьох тварин, таксу слід дресирувати. Більше того, дуже важливо не нехтувати тренуваннями, непослух та впертість домашнього вихованця може принести чималий клопіт його господареві – погризені речі, порвані шпалери та багато інших неприємностей. Тренувати тварину можна вже з чотирьохмісячного віку.

У школі дресирування Dog-forward ваша собака може як пройти простий курс ЗКД, так і спеціалізовану підготовку. Ці малюки відмінно справляються з аджиліті та захистом. Ми підберемо кращу методику дресирування, яка буде ефективною, і ні в якому разі не принесе шкоди тварині. Оскільки собаки часто звертають увагу на різного роду подразники, ми проводимо тренування в спеціальних приміщеннях та майданчиках, де дані фактори зведені до мінімуму. Для дресирування використовуються індивідуально підібрані методи для конкретної породи з урахуванням її емоційного стану. Для більшої ефективності на тренуваннях використовується комбінація ігрового та інших відповідних методів.

Якщо ви все ж вирішили тренувати таксу самостійно, важливо звернути увагу на те, що в разі необхідності покарання, насильства в процесі навчання бути не повинно, кращий спосіб покарання – ігнорування. Товариська такса дуже любить увагу господарів. Всі команди повинні проговорюватися чітко та ясно, а також потрібно постійно змінювати їх послідовність для уникнення стереотипу черговості виконання. Тренування рекомендовано проводити тоді, коли господар та собака в гарному настрої, це не тільки збільшить шанси на успіх, але й принесе радість обом. В цілому, порода добре піддається дресируванню.

Пам’ятайте, такси дуже миролюбні та тямущі створіння. Дресирування цуценят такси не тільки позбавить від клопот у майбутньому, але й допоможе стати до нього ближче.