Повернутися

Навчання цуценят вівчарки: команди, заборони і особливості породи

Історія породи

Стандарт німецької вівчарки вперше був представлений на виставці собак в 1899 році. Раніше так називалася будь-яка собака вівчаря на території сучасної Німеччини. Завдяки старанням ротмістра Макса фон Штефаніца, який був засновником і головою “Клубу любителів німецької вівчарки”, порода отримала всесвітнє визнання, як одна з найкращих в оперативно-розшуковій роботі. У 1914 році відбулася публічна демонстрація можливостей вівчарок на армійській службі.

Особливості породи

Завдяки своєму походженню від витривалих собак, вівчарка має низку відмінних інтелектуальних і фізичних якостей:

  • чутливий нюх;
  • витривалість в негоду;
  • здатність охороняти і захищати певну територію.

Тварини цієї породи легко переносять зміну господарів (ситуація, коли один поліцейський в робочих умовах замінює іншого). Але при правильному вихованні, пес стане відданим другом для Вас і Ваших дітей.

Дресирування цуценят вівчарки

Дрессирування вівчарки з м'ячемЗавдяки вродженому інтелекту починати дресирування цуценят можна в ранньому віці (1,5-2 місяці). Найкраще стартувати із забороняючих наказів. А ось навчати команді давати лапу не варто, тому що при кожному вашому нахилі цуцик буде повторювати цю дію. Під час занять можуть знадобитися послуги кінолога. Професіонал здатен не тільки навчити виконанню команд, але й скоригувати характер вихованця. Додатковим позитивним чинником в дресируванні буде спеціально обладнаний майданчик для собак. Такий майданчик розміщена на території школи Форвард.

Базові команди – “до мене”, “поруч”, сидіти “,” лежати “,” стояти “,”дай”- першочергове завдання навчання. Крім цього, пес повинен відчути авторитет вчителя і усвідомити, хто тут головний. Найчастіше люблячі господарі припускаються помилки, шкодуючи собаку, і йдуть назустріч у її примхам. Професійний кінолог відпрацьовує у тварини інстинкт слухняності, коригує прояви зайвої активності або агресії.

Соціалізація цуценят закінчується у віці 3-х місяців. До закінчення цього періоду необхідно вибрати школу дресирування, де буде займатися Ваш улюбленець.

Досвід навчання, професійні методики і спеціально обладнаний майданчик для собак – переваги Хмельницької школи дресирування Форвард. Наші кінологи навчать Вашого вихованця всім командам, які стануть в нагоді для подальшого щасливого собачого життя. Випускники школи дресирування Форвард – кращі захисники, вірні супутники і справжні друзі людини.