Повернутися

Правильний вік для дресирування собак

Навчання цуцика командам і виховувати його можна навіть з першого місяця появи на світ. Такі елементарні знання, як кличка, місце в будинку, команда “Дай лапу” і “Фу” можна дати цуцику до трьох місяців. А от повноцінне дресирування можна починати з 3-ого місяця. В цьому віці псам навчання дається набагато простіше.

Як навчити собаку командам?  

Правильний вік для дрессирування собакиТренування з домашнім улюбленцем повинні бути регулярними і систематичними.

Господарям доведеться самостійно, або ж з допомогою досвідченого кінолога осягати основні правила, методи навчання, знайомитися з поширеними помилками.

Щоб знати, яким чином собаки запам’ятовують команди, потрібно розуміти психологію вихованців. Правильне дресирування собаки полягає у тому, щоб віднайти ту методику тренування.

Навчання собак командам буває різним. Ви самі повинні вибрати для свого вихованця напрямки занять. Або ж, Ви можете проконсультуватися з кінологами нашої школи, і вони порекомендують вам саме той напрямок, який потрібен Вашому псу.

Чому варто виховувати свого улюбленця?

Саме дресирування собак допомагає розвитку взаєморозуміння між Вами і Вашим улюбленцем. Навчання собак командам неймовірно збагачує їхні можливості. Займаючись зі своїм псом, Ви не встигнете помітити, як тварина перетвориться із нічого нерозуміючої дитини в дорослого пса, який буде служити Вам вірою і правдою. Школа дресирування собак Форвард допоможе Вам у вихованні домашнього улюбленця. Ми поділимось досвідом, навиками, дамо корисні поради.