Повернутися

Рейтинг популярності мисливських собак: топ-3 порід

Чому одна мисливська порода популярніша за іншу? Причин на те є багато, і для кожного окремо взятого випадку вони свої. Це може бути, наприклад, поява нової породи, яка набагато ефективніше проявила себе в порівнянні з попередніми. Розглянемо нижче трійку найпопулярніших мисливських собак.

Найпопулярніша мисливська собака в світі – лабрадор-ретривер

мисливська собакаСобаки породи лабрадор-ретривер дуже веселі та енергійні. Вони здатні розтопити серце будь-якої людини своєю ласкою і доброзичливістю. Спочатку цю породу вивели з метою полювання, супроводу незрячих людей і участі у рятувальних операціях. Не зважаючи на різнобічну діяльність лабрадора-ретривера, його найчастіше беруть у сім’ю, оскільки він слухняний, неагресивний, любить дітей і всіляко намагається догодити своєму господареві.

Навчити собаку цієї породи командам досить легко. За допомогою ви можете звернутися до школи дресирування Дог Форвард. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які зуміють прищепити вашому улюбленцю корисні та потрібні навички.

Лабрадор-ретривер – інтелектуал, який займає особливе місце у рейтинговій таблиці найрозумніших собачих порід. Ці пси добре ладять не тільки з людьми, але й з іншими тваринами, наприклад, котами. Лабрадор-ретривер ідеально підійде активній людині. Він стане хорошим компаньйоном не тільки на рибалці чи полюванні, але й на ранковій пробіжці або у туристичному поході.

Господарю лабрадора-ретривера слід постійно контролювати вагу свого вихованця, тому що той має схильність до ожиріння. Цю проблему можна виключити. Регулярно гуляйте зі своїм улюбленцем, змушуйте його якомога більше рухатися, грайтеся з ним, а також стежте за його харчуванням. Мисливська собака породи лабрадор-ретривер любить ситно поїсти і не відчуває того моменту, коли їжа стає зайвою.

Друге місце – англійський бульдог

правила дресирування собакНа другому місці рейтингу розташувалися англійські бульдоги. Собаки цієї породи мають досить агресивний зовнішній вигляд, але насправді вони дуже доброзичливі, добре ладнають не тільки з членами своєї сім’ї, але й з гостями. Англійський бульдог – це хороший мисливець і охоронець. Він завжди готовий гучним гавкотом попередити свого господаря про наближення ворога. Сил у цієї собаки достатньо навіть для сутички з биком. Англійських бульдогів часто беруть полювати на великих тварин. Вони мають норовливий характер і люблять приміряти на себе роль ватажка зграї. Англійські бульдоги дуже вперті, наполегливі, наділені рішучістю і ніколи просто так не здадуться. Навчити корисним навичкам псів цієї породи можна, тільки бездоганно виконуючи усі правила дресирування собак.

Третє місце – курцхаар

Якщо два лідери рейтингу є «універсалами», то курцхаар – суто мисливська порода. Ці собаки легко піддаються дресурі, а їх спеціалізація – вистежування птахів. Курцхаари – короткошерсті лягаві, виведені в Німеччині. З ними потрібно бути завжди насторожі: пес відмінно «зчитує» настрій господаря і може легко перетвориться в розпещеного та неслухняного вихованця.

Фахівці, що працюють в школі дресирування Дог Форвард, зможуть знайти підхід до будь-якої тварини. При необхідності ми займаємося корекцією поведінки і соціальною адаптацією тварини, готуємо її до участі у виставках і навчаємо спеціальним командам. Курс дресирування кожен господар вибирає, виходячи зі своїх вподобань.

Нам часто задають різноманітні питання у службу підтримки. Людей цікавить, які методи ми використовуємо для дресирування собак. Фахівці школи розробляють індивідуальний підхід до кожної тварини, з огляду на її психологічний і фізичний стан. Записати свою собаку на курси дресирування ви зможете, зателефонувавши до нас в офіс або залишивши звернення на сайті. Навчання в школі Форвард не займає багато часу, і гарантує позитивний результат для вашого пса.