Повернутися

Рекомендації по правильному годуванню собак від хмельницької школи дресирування Форвард

Правильне годування собакСобаки – справжні майстри випросити щось смачненьке. Багато господарів часто йдуть на поводу у свого улюбленця, ігноруючи рекомендації правильного харчування собак від інструкторів-кінологів. Але є норми, нехтувати якими не варто:

  • занадто гаряча або занадто холодна їжа;
  • копчене, жирне, солодке (наприклад ковбаси, сосиски та інші м’ясні напівфабрикати);
  • річкова риба в будь-якому стані (споживання сирої може викликати зараження глистами, а у вареній занадто багато дрібних кісток);
  • прянощі (перець, гвоздика, гострі соуси);
  • зіпсовані продукти (тухлі, кислі, покриті цвіллю).

Чим годувати?

Протягом першого року життя щеня повинно отримувати приблизно 50 г м’яса на 1 кілограм ваги кожні 24 години. У дорослого пса відповідна потреба становить приблизно 250 г (для великих собак більше). Куркою, жирною свининою і кістьми, всупереч поширеній думці, годувати небажано. Рекомендовані білкові продукти в раціоні собаки – це яйця, молоко, сир і яловичина. Супи та каші теж мають бути присутні. Сиру яловичину необхідно ошпарювати окропом, бо деякі чотирилапі улюбленці не переносять запаху крові, і можуть відмовлятися від частування. Бажано періодично вносити до раціону харчування собаки варені субпродукти (печінку, легені, вим’я). Можна використовувати спеціальні збалансовані корми (консервовані або сухі). У поїлці постійно повинна бути чиста вода.

Як часто давати їжу?

Цуценят до 3 місяців потрібно годувати кожні 4 години. З 3 до 7 місяців їжу дають 3 рази в день. Дорослій собаці досить дворазового харчування. Вранці можна нагодувати вихованця кашею з м’ясом і овочами, молочними продуктами. Увечері дають тільки м’ясо, рибу або корм.

Школа для собак «Форвард» не тільки навчає Ваших вихованців новим командам і правильній поведінці. Наші інструктори-кінологи також надають докладні рекомендації по харчуванню та догляду за чотирилапими друзями.