Повернутися

Школа дресирування собак: Форвард

Директор школи дресирування собак на відкритті1 вересня 2016 року відбулося урочисте відкриття Школи дресирування собак Форвард у Хмельницькому. 

З вітальним словом з нагоди відкриття даного проекту до гостей звернувся організатор школи дресирування собак Владислав Цимбал. Він розповів про те, які послуги будуть надаватись собакам у Хмельницькому.

Доступні послуги для собак Хмельницького:

  • навчання псів;
  • групові та індивідуальні заняття;
  • корекція поведінки та соціальна адаптація пса;
  • підготовка цуцика по спільному курсу тренування;
  • програма “Пес в місті”;
  • підготовка псів по спеціальним курсам;
  • підготовка до виставок;
  • підготовка по програмі МВС.

Таким чином усім стало зрозуміло, що школа Форвард буде займатись не лише дресируванням.

У Вас неслухняна собака?

Тепер це не проблема, адже Ви маєте чудову нагоду скористатись послугами Школи дресирування собак у Хмельницькому Форвард. Досвідчені інструктори кінологи навчального закладу займатимуться програмою адаптації цуценят у місті, готуватимуть службових псів, та втілюватимуть в життя ще колосальну кількість програм різних напрямків.

Навіть якщо вам терміново потрібно поїхати кудись і немає можливості взяти домашнього улюбленця, то спеціалісти Школи Форвард з радістю придивляться за ним, вигуляють, пограються та нагодують.

alt: дресирування собаки на бар’єрі

Казкове відкриття школи дресирування собак

Відкриття було просто неймовірним. Весела музика, фуршетні столи та приємне спілкування зробили його по-справжньому незабутнім.

Почесними гостями урочистої події були собаки з Хмельницького самих різноманітних порід: самоїди, вівчарки, добермани, йоркширські тер’єри, різеншнауцери, біглі, такси, та ще багато інших. Усі вони мали час познайомитись та подружитись в той час, коли їхні господарі заповнювали заявки на розіграш трьох безкоштовних уроків у школі дресирування.

Які амуніції приготувала для собак Школа Форвард?

В школі Форвард був створений спеціальний майданчик для дресирування собак Хмельницького. Його складовими є такі амуніції, як яма, вузький та широкий бум, драбина, метровий та двометровий бар’єр, колесо, висота якого регулюється. Саме на цьому майданчику чотирьохлапі улюбленці разом із своїми господарями розважались і отримували надзвичайно позитивні емоції. Неможливо описати словами, наскільки тварини були щасливими. Але це цілком зрозуміло, адже для песика немає нічого кращого, ніж проведення часу із своїм хазяїном. Загалом, тренування були насиченими та плідними. Домашнім улюбленцям у всьому допомагав досвідчений кінолог. Спеціаліст пояснював господарям як правильно виконувати ті чи інші вправи. Адже, підйом на драбину, біг з перешкодами, перепригування барєрів вимагають особливої уваги та вміння, як від пса, так і від господаря. Та, незважаючи на важкість, усім сподобався невеличкий курс тренування від професіонала. І в кінці кінців, домашні улюбленці вийшли з майданчика втомленими та радісними.

Розіграші у Школі дресирування собак – звична справа!

Після нетривалої перерви та відпочинку розпочався чудовий розіграш. Схвильовані господарі з нетерпінням чекали на оголошення результатів. А собаки, які переживали не менше, веселим гавкотом підтримували один одного.

Обирати переможців доручили дітлахам. Вони із обережністю та цікавістю витягали папірці з іменами призерів. І от, шалений вибух оплесків. Переможців оголошено. Щасливчиками стали: німецький вівчар Майк, американський стаффордширський тер’єр Дейзі та чихуахуа по кличці Лос Анджелес. Кожен із трьох переможців отримав безкоштовний урок у Школі дресирування собак Форвард.Та подарунки отримали не лише вони. Усім бажаючим роздавали безкоштовний корм для псів. Тож задоволеними залишились усі без винятку.

Школа дресирування Форвард з нетерпінням чекає на чотирьохлапих друзів та гарантує їм веселе, продуктивне навчання.