Повернутися

Як обрати центр дресирування собак?

Центр дрессирування собак

Кожен господар може зайнятися самостійним вихованням своєї собаки. У цьому випадку йому слід дотримуватися багатьох інструкцій та правил, запастися терпінням, а ще витратити купу вільного часу. Лише доклавши максимум зусиль, можна досягти непоганих результатів. І то – не завжди. Річ у тому, що недосвідченій людині важко знайти тонкий баланс між суворістю і ласкою. А такий баланс вкрай необхідний для успішного коригування поведінки тварини.

Радимо вам звернутися за допомогою до професіоналів – центру дресирування собак «Дог Форвард». Після закінчення навчального курсу вихованець стане покірним та неагресивним, зможе швидко виконувати команди і брати участь у різноманітних змаганнях. Наші кінологи знайдуть індивідуальний підхід до кожної тварини.

Навіщо дресирувати собаку?

Після появи в будинку цуценяти життя його мешканців кардинально змінюється. Незалежно від породи уроки дресирування собак ніколи не будуть зайвими. Найкраще записатися на них відразу ж після придбання тварини. Є й такі господарі, які замислюються над питанням виховання цуцика лише через декілька місяців, коли він починає суттєво заважати: наприклад, ходити до туалету в недозволеному місці, псувати взуття, меблі тощо. Найкраще рішення – звернутися за допомогою в центр дресирування собак «Дог-Форвард».

Ми пропонуємо розширений перелік навчальних послуг для ваших улюбленців. Фахівці, що працюють в школі «Дог Форвард», займаються професійним дресируванням собак вже багато років. При необхідності ми зуміємо підкоригувати поведінку пса і провести його соціальну адаптацію.

Коли віддавати вихованця на курси до центру дресирування собак?

Типологічні особливості нервової системи тварини формуються у віці 3-4 місяців. До цього часу варто підшукати кваліфікованого кінолога. Він допоможе розвинути у тварини корисні звички. Фахівці, що працюють в центрі дресирування собак «Дог Форвард», зуміють сформувати правильний стереотип поведінки, який буде комфортним як для вихованця, так і для його власника.

Кінологи готові почати індивідуальні тренування собаки з тримісячного віку. Школа дресирування Форвард наймає на роботу лише професіоналів. Досвідчений фахівець зуміє розкрити у тварини багато навичок і талантів.

Курси дресирування собак

Курс дрессирування собаки

Перед тим, як відправити цуценя на навчання, необхідно підібрати відповідний курс. Давайте розглянемо їх детальніше:

1. Загальний курс. Є основним і базовим, з нього починається дресирування кожного пса. На початковому етапі розроблявся як військово-прикладної норматив для службових тварин радянської армії. Програма включає в себе команди, без яких ніяк не обійтися, якщо ви проживаєте зі своїм вихованцем в місті. Мінус загального курсу дресирування собак в тому, що не проводиться перевірка виконання команд тваринам в нестандартних умовах. Загальний курс дресирування в школі Форвард включає в себе досить ефективну програму. Актуальна вона і в тому випадку, якщо господареві знадобилися спеціальні сертифікати для в’язки або участі у виставці. Брати участь в змаганнях собака зможе лише в межах країни.

2. Індивідуальна програма. Наші фахівці також займаються індивідуальним дресируванням собак. В ході цих тренувань кінологом враховуються всі особливості тварини. Мета занять:

– забезпечити комфортні умови спільного проживання;

– прищепити собаці навички слухняності;

– навчити господаря давати правильні команди.

У перший день занять власник цуценяти отримує від кінолога спеціальні рекомендації, які надалі допоможуть йому домогтися бажаного результату. Спеціаліст наочно показує на тварині техніку виконання різних прийомів. На кожному занятті пес вивчає по кілька команд.

3. Соціальна адаптація. Соціальна адаптація впливає на правильне виховання цуценяти, що мешкає у міській квартирі. Для початку тварину вчать, що знаходиться серед людей – безпечно. Завдяки цьому собака не відчуває необхідності захищатися, а відповідно – вона не буде безпричинно нападати на людей.

Службові якості тварини залишаються незмінними при соціальній адаптації, оскільки вони вроджені та можуть проявитися в будь-який момент після відповідної команди. А ось вартові навички дещо втрачаються, хоча правильно дресирований пес після навчання працює на затримання по команді і при цьому він безпечний для оточуючих.

Школа Форвард також пропонує інші курси дресирування собак:

– підготовка за програмою МВС;

– підготовка тварини за спеціально розробленою методикою (наприклад, «Поводир», «Охоронець» і т.д.);

– підготовка собаки до участі у виставці.

Дізнатися більш детальну інформацію ви можете, зателефонувавши до нас або направивши запит в службу підтримки. Наші консультанти нададуть усі відповіді в найкоротший термін. Записуйте свого вихованця до нас на навчання, і результат не змусить довго чекати!