Повернутися

Загальний курс дресирування собак

дресирування собакДресирування собак є важливим етапом для досягнення взаєморозуміння між твариною та власником. Досить часто у господарів вихованців виникає питання – навчати собаку самостійно чи скористатися послугами професіоналів. І перший, і другий варіант, безумовно, хороший, але дресирування тварин професіоналом має більше переваг. Давайте ж детально розберемося, в чому саме вони полягають.

Вирішивши самостійно навчати свого вихованця, у вас буде можливість розвинути з ним хороші стосунки, крім того вам не доведеться платити за тренування, що не може не тішити. Але часто буває, що ефект від таких тренувань мінімальний, що обумовлено багатьма обставинами. Якщо ж ви вирішили скористатися послугами професійного тренера, можете бути впевнені – ваш вихованець в надійних руках. У школі Форвард більшість тренерів працюють з собаками більшу частину свого життя.

Вони навчать тварин всім знанням та навичкам, які необхідні для вирішення проблем з поведінкою. Фахівці проконсультують вас про те, чому вихованець поводиться соціально неприйнятним способом, розкажуть, чи є певна поведінка тільки поведінковою проблемою або реакцією, викликаною певними факторами, які потребують ветеринарної допомоги.

Тренери розглядають різні проблеми з поведінкою собак, серед яких найбільш поширеними є жування речей та надмірний гавкіт. Після курсу дресирувань собак ці незручності повністю зникають. Окрім того, ми готуємо тварин до спецконкурсів, виставок, а також програми МВС. Навчання спритності дозволяє вихованцям здобути хорошу швидкість та точність. Важливо, щоб таке тренування проводив фахівець, оскільки собаки дуже часто страждають від спортивних травм, якщо тренування проводяться неналежним чином. Після наших тренувань тварина зможе брати участь в різних змаганнях. Пошуково-рятувальні тренування вчать вихованців виконувати пошук в реальному часі на різних ділянках. Залежно від досягнутого рівня, вони зможуть шукати та рятувати людей, що опинилися в надзвичайних ситуаціях.

Ми враховуємо індивідуальні особливості вихованців, і в залежності від обставин, застосовуємо заохочувальні, механічні, контрастні, ігрові та наслідувальні методи. При виборі методики враховується вік собаки, порода та характер. Всі методи безпечні та не викликають у вихованця неприємних відчуттів.

Якщо ви прагнете, щоб ваша собака була щасливою та здоровою – звертайтеся в клуб собаководів Форвард. Наша мета – допомогти вам правильно доглядати за твариною, спілкуватися з нею, ефективно та з позитивом її тренувати. Записуйтеся на наш курс дресирування собак!